"Enter"a basıp içeriğe geçin

PUNDI X – NPXS COIN NEDİR?

Pundi X veya borsalarda işlem gören adıyla NPXS, erc-20 yani ethereum altyapısı ile çalışan bir proje. Fikirleri ise kripto para birimlerine ilgi duyan herkesin hoşuna gidecek cinsten… Pundi X ekibi, tüm kripto para alım satım işlemlerinin bakkaldan su alırcasına kolay olması için çalışıyor.

Pundi X – NPXS Ne İşe Yarıyor?

Pundi X, yukarıda da bahsettiğim gibi sadece kendi ürettikleri NPXS’in değil, tüm kripto para birimlerinin pos cihazları ile alım satım işlemi yapılabilmesini sağlamak için çalışıyor. Buna ek olarak günlük harcamalarınızı da kripto para birimleriyle yapma olanağını da sunuyor. Tabi bunun için alışveriş yaptığınız yerde XPOS isimli cihazının kullanılıyor olması gerekli.

pundi xpos - npsx nedir

XPOS cihazlarından, Pundi X’in kendi geliştirdiği kart ile alışveriş veya alım-satım işlemi yapan kullanıcılara ise NPXS isimli coin bonus olarak veriliyor. Yani harcamalarınız sonucunda mil veya ufak miktarda para ödülleri yerine, ileride oldukça değerli hale gelebilecek bir para birimi kazanmış oluyorsunuz. Pundi X hakkında daha fazla bilgi almak için websitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Pundi X – NPXS Coin Ne Kadar? Fiyatı Artar mı?

Benim bu yazıyı yazdığım esnada (28 Temmuz 2018) 1 adet NPXS coin 0,00000038 BTC üzerinden işlem görüyor. 2018 yılının Haziran ayından beri fiyatı neredeyse 1/3 oranına düşmüş durumda. Ancak bitcoin ile birlikte bütün alt coinler 2018 yılında çok büyük düşüş yaşadı. Ancak bu durumun böyle devam etmeyeceği de ortada. Bitcoin şu günlerde yeni bir boğa piyasasına girdi. NPXS gibi geleceği parlak gözüken coinler için bir alım fırsatı olabilir (yatırım tavsiyesi değildir).

npxs coin fiyatı

Pundi X, 2018 yılının geri kalanı ve 2019 yılının ilk çeyreği için açıkladığı yol haritasına sadık kalabilirse, NPXS fiyatlarının yükselmesi işten bile değil. Aşağıda 2018 yılının son çeyreği ve 2019 yılının ilk çeyreğinde tamamlamayı planladıkları projeleri görebilirsiniz. Özellikle 50.000 XPOS hedeflerine ulaşabilirlerse ciddi bir başarı elde etmiş olacaklar.

npxs coin yol haritası

Pundi X – NPXS Coin Nasıl Alınır?

NPXS ne yazık ki şimdilik tüm borsalarda alım satım imkanı olan bir coin değil. Satın almak isteyenler, şu an en yüksek işlem hacmine sahip borsalardan birisi olan Binance aracılığı ile işlem yapabilirler. Ben hızlı ve kolay arayüzü sebebiyle Binance kullanmayı tercih ediyorum. Yanda verdiğim referans linki üzerinden kayıt olabilirsiniz. Road map’lerinde yer alan projeleri gerçekleştirebilmelerinin yanında, farklı borsalarda da işlem görmeye başlarsa fiyatları tahmin edilenden çok daha hızlı bir şekilde artabilir. NPXS beni sarmadı diyorsanız, QLC, BNBELFPOWRLEND ve Aion hakkında yazdığım yazıları inceleyebilirsiniz.

Bu yazı yorumlara kapalı.